پارچه مخمل کبریتی

پارچه مخمل کبریتی

پارچه مخمل کبریتی یکی از پارچه های مناسب فصل زمستان وپاییز است که با هفت رنگ مختلف در بازار عرضه میشود که پاسخگوی سلیقه های متفاوت است و هر شخص می تواند رنگ دلخواه خود را خریداری نماید .

پارچه مخمل کبریتی
  • رایحه مزون
  • 1399/03/25
  • 0

پارچه مخمل کبریتی یکی از پارچه های مناسب فصل زمستان وپاییز است که با هفت رنگ مختلف در بازار عرضه میشود  که پاسخگوی سلیقه های متفاوت است و هر شخص می تواند رنگ دلخواه خود را خریداری نماید .

کاربرد پارچه مخمل کبریتی بیشتر برای دوخت کت و شلوار مردانه و زنانه است.این نوع  پارچه (مخمل کبریتی) پارجه ای بسیار شیک است و در اندام بیشتر افراد به خوبی نمایش داده می شود .ولی عیب اصلی این نوع پارچه آن است که کمی زود ازبین می رود و اگر روش نگهداری و شست وشوی پارچه را ندانیم عمر کوتاهی دارد

 

مخمل  نوعی پارچه ی محکم و با دوامه که به مراقبت احتیاج داره تا توی بهترین حالتش بمونه.  مخمل در واقع پارچه ی کتانیه که جوری بافته شده تا راه راه های طولی داشته باشه و دنده دنده بشه.


مراقبت درست ازپارچه مخمل کبریتی باعث میشود تا این راه راه های برجسته خراب نشن و بیشتر روی پارچه بمونن. قبل از انداختن توی ماشین لباس شویی، دکمه ها و یا زیپ لباستون رو تا ته ببندید.از آب گرم، شوینده و تنظیمات معمولی لباس شویی استفاده کنید.

قبل از اینکه لباس ها رو داخل خشک کن بریزید، کمی بتکونیدشون. قبل از اینکه کامل خشک بشه (وقتی که کمی نم داره) از خشک کن در بیارید و آویزون کنید تا خشک بشه. موقع اتو کردن از پشت پارچه اتو برنید، و اگه دیدید که برجستگی راه راه ها از بین رفته، میتونید خیلی آروم با کمک یه فرچه دوباره تر و تازه شون کنید.