آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته

آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته

آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته -طراحی مد و لباس یک هنر است. یک طراح لباس باید شخصیت هنری داشته باشد و خلاق باشد. همچنین یک طراح مد و لباس باید طراح و ترسیم‌گر خوبی هم باشد تا بتواند ایده‌های خود را به خوبی بیان کند. البته یک طراح لباس باید قادر به کار با پارچه، الگو و استفاده از پارچه به شیوه‌ای خلاقانه باشد.

آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته
  • رایحه مزون
  • 1398/06/27
  • 0

آموزش طراحی لباس از مبتدی تا پیشرفته 

طراحی مد و لباس یک هنر است. یک طراح لباس باید شخصیت هنری داشته باشد و خلاق باشد. همچنین یک طراح مد و لباس باید طراح و ترسیم‌گر خوبی هم باشد تا بتواند ایده‌های خود را به خوبی بیان کند. البته یک طراح لباس باید قادر به کار با پارچه، الگو و استفاده از پارچه به شیوه‌ای خلاقانه باشد.

طراحان مد تخیل بصری خوبی دارند و می‌توانند در ابعاد سه‌گانه فکر کنند و ایده‌های خود را به لباس تبدیل کنند. 

طراحان مد و پارچه و لباس باید به بازار مد و فشن آگاه بوده و بازار فروش آن را به‌خوبی بشناسند .

 

همچنین باید علاقه‌مند به یادگیری جدید و خواندن مجلات، نشریات و کتاب‌ها درباره‌ی تاریخ مد و روندهای جدید در مد باشند و البته به هنر نیز علاقه داشته باشند و از گالری‌های مختلف هنری بازدید کنند و از هر فرصتی برای آشنا شدن با هنرمندهای مختلف استفاده کنند.

 

Image 3
مدیریت آموزشگاه خیاطی رایحه

آموزشگاه خیاطی رایحه مزون با مدیریت سرکار خانم فرزانه قاسمی با بیش از 30 سال سابقه با داشتن دوره های آموزشی چند ماهه با بازدهی بالا در سطوح مختلف.آموزش آخرین مدهای روز دنیا با بکارگیری بهترین تکنیک های خیاطی.آموزش عالی با استفاده از تجهیزات مدرن و با کیفیت در محیطی صمیمی و علمی فعالیت دارد.

اطلاعات تماس

اصفهان-خیابان پروین-مقابل درمانگاه ثامن الائمه-پلاک 195

09133701344-03135657000

info@rayehemezon.ir