انواع مراحل خیاطی

انواع مراحل خیاطی

آموزش خیاطی دارای مراحل مختلفی است که برای یاد گیری آن باید آموزش های لازم را ببینید همچنین دارای روش های زیادی است که در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم

انواع مراحل خیاطی
  • رایحه مزون
  • 1399/09/03
  • 0

انواع مراحل خیاطی

  آموزش خیاطی دارای مراحل مختلفی است که برای یاد گیری آن باید آموزش های لازم را ببینید همچنین دارای روش های زیادی است که در ادامه به این موضوع بیشتر می پردازیم.
نازک دوزی
 خیاطی دارای دوره های مختلفی است، قبل از هر چیز باید در یک آموزشگاه ثبت نام کرده و مرحله نازک دوزی را شروع کنید و مدت زمان این دوره تقریباً ۶ تا ۹ ماه طول می کشد.بعد از گذراندن این مرحله خیاطی، مدیر آموزشگاه باید هنرجوها را به سازمان فنی و حرفه ای معرفی کند تا از آنها در دو مرحله آزمون بگیرند. در آزمون اول، امتحان کتبی سراسری که بر پایه کتاب های سازمان فنی و حرفه ای است برگزار می شود و همه هنرجویان آموزشگاه ها در آن حضور دارند. بعد از آزمون کتبی، یک امتحان عملی از هنرجوها گرفته می شود، در این امتحان هنرجو باید تمام لوازم خیاطی مانند: چرخ خیاطی و لوازم مورد نیاز دیگر به همراه داشته باشد و بتواند مدلی را که در آزمون مشخص می شود دوخته و ارائه دهد تا نمره قبولی کسب کند.

دوره های آموزشگاه خیاطی رایحه مزون در اصفهان

 ضخیم دوزی
 در این مرحله خیاطی، هنرجو آموزش می بیند که بر اساس الگو هایی که آموزش می بیند، انواع پارچه های پاییزی و زمستانی را بدوزد.
لباس شب و لباس عروس
 در این مرحله خیاطی، دوخت های تزیینی و انواع تکنیک های مربوط به دوخت لباس های مجلسی آموزش داده می شود، هنرجو باید مهارت زیادی داشته باشد تا بتواند لباس های مجلسی و با کیفیت عالی بدوزد.
 ابریشم دوزی
 ابریشم دوزی، شیوه های متفاوتی دارد اما بطور کلی باید بتوانید اشکال مختلف را روی لباس پیاده کنید، در این مرحله خیاطی به شما آموزش داده می شود که بتوانید از نخ های ابریشمی و سوزن های خاص استفاده کنید.

در سایت آموزشگاه خیاطی رایحه مزون بیشر بخوانید : انواع سوزن خیاطی

منجوق دوزی
 در این مرحله خیاطی، شما می آموزید چگونه از منجوق برای تزیین لباس یا تابلو استفاده کنید، البته باید در کار خود حوصله و سلیقه زیادی را به کار ببرید تا نتیجه عالی داشته باشد.

آموزشگاه خیاطی رایحه حدود 30 سال مشغول فعالیت می باشد.به غیر از رشته های آموزش خیاطی و دوخت لباس، در این آموزشگاه در زمینه صنایع دستی آموزش های متنوعی را دارا می باشیم که از اساتید با تجربه و سابقه فعالیت بالایی استفاده شده است . از جمله این رشته ها می توان به نقاشی روی پارچه،جواهر دوزی،طراحی لباس و ربان دوزی اشاره کرد.نکته قابل توجه آموزشگاه خیاطی رایحه مزون این است که اکثر دانشجویان بازده بالایی داشته و با موفقیت دوره های خود را به پایان رسانده و بلافاصله به بازارکار وارد می شوند و این یکی از بزرگترین افتخارات ما در زمینه آموزش می باشد.

برای مشاوره  ثبت نام در آموزشگاه خیاطی رایحه مزون کلیک نمایید