آشنایی با آموزشگاه

آشنایی با آموزشگاه

دوره های آموزشی چند ماهه با بازدهی بالا در سطوح مختلف. آموزش آخرین مدهای روز دنیا با بکارگیری بهترین تکنیک های خیاطی. خلاقی برتر دانشجویان و طراحی های برتر لباس و طراحی و پیاده سازی مدل های روز دنیا آموزش عالی با استفاده از تجهیزات مدرن و با کیفیت در محیطی صمیمی و علمی

آشنایی با آموزشگاه
 • رایحه مزون
 • 1398/06/28
 • 0


فرزانه قاسمی هستم،مدیر آموزشگاه صنایع پوشاک و صنایع دستی رایحه مزون.حدود 37 سال در زمینه خیاطی و حدود 30 سال در ضمینه آموزش سابقه فعالیت دارم.

آموزشگاه خیاطی رایحه حدود 30 سال مشغول فعالیت می باشد.همیشه سعی کردم در ضمینه های مختلف از جمله در زمینه آموزش خیاطی،نازک دوزی،ضخیم دوزی،بچه گانه دوزی و لباس شب و لباس عروس،کاور مبل و پرده دوزی فعال باشم.در سال 78 در زمینه لباس زیر من استاندارد آن را تهیه کرده ام.حدود 3 سال پیش استاندارد کلاه را تهیه کرده ام.اولین مربی و اولین آموزشگاه پرده دوزی در ایران در سال 82 بوده ام.

اولین آموزشگاه خیاطی رایحه مزون اولین آموزشگاهی بود که مجوز آموزش برای آقایان را دریافت کرده است.تا کنون بیش از هزاران دانشجو را آموزش داده و الان مشغول فعالیت و درآمد زایی می باشند.

امسال با توجه به تفاهم نامه فنی و حرفه ای با دانشگاه،برگزاری کلاس های آموزشی هفته ای یک جلسه برای دانشجویان در آموزشگاه ما برگزار می شود که این میتواند بازدهی بالایی برای دانشجویان داشته باشد و آنها بصورت عملی کار کرده و با اساتید مجرب کار خواهند کرد.

به غیر از رشته های آموزش خیاطی و دوخت لباس،ما در این آموزشگاه در زمینه صنایع دستی آموزش های متنوعی را دارا می باشیم که از اساتید با تجربه و سابقه فعالیت بالایی استفاده شده است که به عنوان مثال می توان به استاد طراحی لباس اشاره کرد که ایشان دارای مدرک دکترای طراحی و استاد دانشگاه می باشند.

از جمله این رشته ها می توان به نقاشی روی پارچه،جواهر دوزی،طراحی لباس و ربان دوزی اشاره کرد.نکته قابل توجه آموزشگاه خیاطی رایحه مزون این است که اکثر دانشجویان بازده بالایی داشته و با موفقیت دوره های خود را به پایان رسانده و بلافاصله به بازارکار وارد می شوند و این یکی از بزرگترین افتخارات ما در زمینه آموزش می باشد.

 

برخی از ویژگی های آموزشگاه خیاطی رایحه مزون :

 

 1. دوره های آموزشی چند ماهه با بازدهی بالا در سطوح مختلف.
 2. آموزش آخرین مدهای روز دنیا با بکارگیری بهترین تکنیک های خیاطی.
 3. خلاقی برتر دانشجویان و طراحی های برتر لباس و طراحی پیاده سازی مدل های روز دنیا
 4. آموزش عالی با استفاده از تجهیزات مدرن و با کیفیت در
 5. محیطی صمیمی و علمی 
 6. اولین آموزشگاه پرده دوزی در ایران 
 7. نویسنده استاندارد لباس زیر 
 8. نویسنده استاندارد کلاه و توربان