آموزش کلاه

آموزش کلاه

آموزش کلاه-با نزدیک‌شدن به فصل سرما، بسیاری از زنان و دختران با سلیقه و هنرمند با استفاده از میل و قلاب و کامواهای رنگارنگ، شروع به بافت انواع مدل شال گردن، کلاه، دستکش، پاپوش و … می‌کنند.

آموزش کلاه
  • رایحه مزون
  • 1398/07/07
  • 0

آموزش کلاه

با نزدیک‌شدن به فصل سرما، بسیاری از زنان و دختران با سلیقه و هنرمند با استفاده از میل و قلاب و کامواهای رنگارنگ، شروع به بافت انواع مدل شال گردن، کلاه، دستکش، پاپوش و … می‌کنند.

یکی از فاکتورهای بسیار جذاب در دنیای مد و فشن اساتیل هایی هستند که با کلاه ست شده باشند، و این متد طرفدارهای خاص خودشو داره، من خودم یکی از طرفداران این استایل کلیدی هستم و بنظرم کلاه یکی از اکسسوری هایی است که می تونه تیپ شما رو خیلی خاص، خلاقانه و متمایز کنه. بنابراین بهتون پیشنهاد می دم این متد رو امسال در فصول مختلف امتحان کنید و با تیپ های مختلف کلاه ها با رنگ های خاص سر کنید و تمایز خودتون رو توی جمع حس کنید .

 

 

کلاه تابستانی پارچه ای به دلیل سبک و خنک بودن مناسب تابستان می باشد و در برابر نور آزار دهنده آفتاب مراقب صورت شماست. آموزش داده شده هم مناسب کودکان است و هم مناسب افراد بزرگسال. در تابستان متناسب با لباس می توانید کلاههای زیبا در طرح و رنگهای مختلف بدوزید. حتی می توانید کلاه های ست و مشابه مادر و کودک داشته باشید. در اینجا یک مدل کلاه تابستانی کودک  از برش تا دوخت کلاه به طور کامل توضیح داده شده است.

Image 3
مدیریت آموزشگاه خیاطی رایحه

آموزشگاه خیاطی رایحه مزون با مدیریت سرکار خانم فرزانه قاسمی با بیش از 30 سال سابقه با داشتن دوره های آموزشی چند ماهه با بازدهی بالا در سطوح مختلف.آموزش آخرین مدهای روز دنیا با بکارگیری بهترین تکنیک های خیاطی.آموزش عالی با استفاده از تجهیزات مدرن و با کیفیت در محیطی صمیمی و علمی فعالیت دارد.

اطلاعات تماس

اصفهان-خیابان پروین-مقابل درمانگاه ثامن الائمه-پلاک 195

09133701344-03135657000

info@rayehemezon.ir